Afgekeurde hond gekocht op veiling door jonge man – dan ontdekt hij de verschrikkelijke waarheid..

De dierenarts legde rustig uit hoe misbruik van steroïden bij werkhonden in zijn werk ging. Zonder veterinair toezicht was het illegaal. Gevaarlijk. Het kon jonge dieren over hun grenzen duwen, pijn maskeren en na verloop van tijd organen en spieren beschadigen. De effecten traden vaak plotseling op, lang nadat de injecties waren gestopt.

“Het is vooral schadelijk bij jonge dieren,” voegde ze eraan toe. “Hun lichamen zijn nog niet klaar met ontwikkelen.” Sam voelde een golf van woede die hij niet had verwacht. Fortune was niet zwak. Hij was veel verder geduwd dan hij veilig kon verdragen.