Afgekeurde hond gekocht op veiling door jonge man – dan ontdekt hij de verschrikkelijke waarheid..

Tegen de ochtend probeerde Sam het niet langer weg te verklaren. Dit was geen stress of een moeilijke overgang naar een nieuw thuis. Honden pasten zich elke dag aan zonder in te storten. De symptomen waren te consistent, te fysiek, te ernstig om te worden afgedaan als zenuwen of shock.

Wat er ook gebeurde, het was al lang voor de veiling begonnen. Het was geen ongeluk of een enkel slecht moment. Het voelde systematisch, opzettelijk, iets dat na verloop van tijd werd geïntroduceerd en versterkt totdat het lichaam van de hond niet langer kon compenseren. Sam herkende de vorm ervan meteen.